03/10 – Od WWDC do WWDC

Już w najbliższy poniedziałek podczas keynote otwierającego konferencję WWDC Apple zaprezentuje swoje nowości, jakie przygotowało przede wszystkim dla deweloperów. Otwarcie tegorocznej konferencji zamknie także pierwszy rok istnienia nowego języka programowania Swift.

Okres od ubiegłorocznego do zbliżającego się WWDC to czas, w którym pojawiło się wiele produktów i usług, ważnych nie tylko dla dewelopera. W tym odcinku rozmawiamy jednak przede wszystkim o tych ważnych właśnie dla programisty, a jest nim Piotr Tuszyński z firmy Appvetica, którego aplikacje wielokrotnie recenzowałem i opisywałem na moich blogach.

Warstwę muzyczną stanowi jak niemal zawsze muzyka mojego zespołu SonusVena. Tym razem w utworze niesłyszanym w podcaście od ponad roku – Rzym.

Należą się Wam także słowa wyjaśnienia. Obiecywałem Wam stałe wypuszczanie kolejnych odcinków co tydzień, do czerwca. Niestety wskutek różnych częściowo niezależnych ode mnie czynników od połowy kwietnia i przez cały maj było to niemożliwe. Teraz wracam ze stałym cyklem publikacji kolejnych odcinków. Postaram się też nagrywać ich trochę więcej by zrekompensować Wam tę stratę.