02/05 – książki, e-booki czyli Insignis Media

Ten odcinek podcastu planowałem nagrać jeszcze w grudniu ubiegłego roku, niestety w związku ze świętami i licznymi wyjazdami musiałem go przełożyć. Gościem tego odcinka jest Tomasz Brzozowski – współwłaściciel wydawnictwa Insignis Media. Rozmawiamy w nim o kulisach premier biografii Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona i ostatnio wydanej biografii Jonathana Ive’a autorstwa Leandera Kahney’a. Tomek zdradził kilka ciekawych szczegółów, o których wcześniej nie słyszałem. Rozmawiamy też o rynku e-booków, czytelnictwie oraz o innej popularnej serii wydawniczej – Uniwersum Metro 2033. Tomek zdradza także niektóre plany wydawnicze, m.in dotyczące… ale, nie chcę Wam wszystkiego zdradzać – zapraszam do odsłuchu.

Przepraszam Was za stosunkowo słabą jakość tego nagrania. Ważna jest jednak treść, jak zwykle samo mięso!

Oprawę muzyczną stanowi tym razem – jak zwykle – kawałek mojego zespołu SonusVena, pod tytułem Solaris.

2 myśli nt. „02/05 – książki, e-booki czyli Insignis Media

 1. Przemysław Garczyński

  Trochę siara, że współwłaściciel Insignis Media nie wie, jak się nazywa książka, którą jego firma wydała… 😉
  Hint: „Jony Ive. Geniusz, który zaprojektował najsłynniejsze produkty Apple”

 2. Denat

  No nieźle, nieźle… To moje pierwsze zetknięcie z Diabelskimi Ustrojstwami i chyba zostanę na dłużej. Tak sobie słuchałem i w miarę upływu czas coraz bardziej zaczynało mi się podobać, a checklista zaczynała się uzupełniać:
  [X] Kindle
  [X] Mac
  [X] Metal
  Co do odcinka — nie wiem czy Insignis gościło już w Ustrojstwach ale bardzo fajnie się tego słuchało. Trzeba będzie zrobić drugie podejście do Głuchowskiego, bo Ivy czeka (oczywście) w kolejce do przeczytania. Kupiony w promocji (oczywiście) ;>
  I myślałem że to już. Fajne miejsce, posłuchamy. A później utwór zamykający odcinek zmiótł mnie z fotela!

Możliwość komentowania jest wyłączona.