02/01 – o muzyce z moim zespołem SonusVena

Witajcie, od ostatniego odcinka podcastu Diabelskie Ustrojstwa minęły trzy miesiące. Nie zrezygnowałem jednak z tego projektu, choć nie ukrywam, że napięty terminarz nie pozwalał mi na nagranie kolejnego odcinka. Wracam, a okazja ku temu jest dobra. Mój zespół, znany dotąd jako Electric Chair zmienił właśnie nazwę na SonusVena. Zaprosiłem ich więc do pierwszego odcinka nowego sezonu, abyśmy pogadali o muzyce. To główny temat, choć zahaczamy także o technologie mobilne, iPhone’a, iPada w muzyce, zarówno przy nagrywaniu (choćby w GarageBand) jak i dystrybucji i odbiorze muzyki (serwisy streamingowe).

W odcinku nie zabrakło oczywiście muzyki. Tym razem są to trzy utwory SonusVena, w tym dwa zupełnie premierowe (a do tego jeden z nich śpiewany po polsku).

Zapraszam do odsłuchu i życzę miłego odbioru!

2 myśli nt. „02/01 – o muzyce z moim zespołem SonusVena

  1. Wojciech Stępkowski

    Utwór „Rzym” rewelacja ! Naprawdę. Potwierdza się reguła, że zawsze w prostocie jest siła. Tramwajowy riff wymiata !!! Bardzo mi się podoba.

    Poruszyliście bardzo niszowy temat promocji brandu zespołu muzycznego w sieci. Rzeczywiście nikt jeszcze chyba nie prowadził dywagacji o brandingu tej kategorii. Ciekawe. Zastanawiające. Daje do myślenia :))

Możliwość komentowania jest wyłączona.