Diabelskie Ustrojstwa – odcinek 10: Czy technologia jest Bogiem Część 2

Tak, jak zapowiadaliśmy, przed Wami druga część rozważań moich i Przemka Marczyńskiego (MacGadka, MójMac.pl i MyApple.pl) o tym, czy technologia jest Bogiem. Tym razem skupiamy się na konsumpcjonizmie, gadżeciarstwie, szale promocji i pewnych kalkom z religii tworzonym przez przedsiębiorstwa IT (mówimy o ewangelistach) . Poruszamy jednak także inne tematy, te, które wielu chętnie zamiotło by pod dywan, i te za których poruszanie wielu ludzi mnie nie lubi.

W tym odcinku znalazło się też miejsce na Wasze opinie. Niestety ze względu na jego długość (ponad 1,5 godziny) zrezygnowałem tym razem z warstwy muzycznej. W kolejnych będę bardziej pilnował czasu.

Wybaczcie też mój nosowy głos (niestety od kilku dni dokucza mi katar).

Życzę miłego odbioru i zapraszam do odsłuchu.

4 myśli nt. „Diabelskie Ustrojstwa – odcinek 10: Czy technologia jest Bogiem Część 2

  1. stagnacja

    Bardzo fajne dwa odcinki . mam Pytanie . Twoje dzieci są ochrzczeni ? Całkiem poważnie pytam

  2. mk

    Bardzo fajny temat, bardzo fajnie sie slucha, ale… Krystian plizzzz! Poswiec troche wiecej czasu na skladanie odcinka bo przez te twoje swiszcząco gwizdzace polipy w nosie nie dalem rady wysluchac do konca. Pozdro. Ps. No i glosnosci – Przemek jest wyraznie glosniejszy a to tez psuje odbior., bo albo on ryczy mi do ucha, albo Ciebie nie slysze.

Możliwość komentowania jest wyłączona.