Diabelskie Ustrojstwa – odcinek 6: zaległości i aktualności czyli nowe zabawki od Apple

Po miesięcznej przerwie wracam z szóstym odcinkiem podcastu Diabelskie Ustrojstwa. Z racji, że od ostatniego odcinka minęło tyle czasu, zebrałem w nim to, co zwróciło moją uwagę w ostatnich tygodniach. Jest nie tylko o konferencji Apple, Mavericks i nowościach, wróciłem także do tematu iOS7, nowych iPhone’ów, polecam Wam także zestaw lektur obowiązkowych, a przynajmniej obowiązkowych dla fanów i użytkowników urządzeń Apple. Jak zwykle są goście – Sabatinka i Wojtek Stępkowski, którzy podesłali swoje nagrania.  Jest też muzyka. Tym razem posłuchacie dwóch kawałków poznańskiego zespołu Lebenssteuer.

Miłego odsłuchu!

Jedna myśl nt. „Diabelskie Ustrojstwa – odcinek 6: zaległości i aktualności czyli nowe zabawki od Apple

  1. Grzybecki

    To fakt, ikony są obrzydliwe! Oczekiwałem też Twojego komentarza na temat Keychain w nowym systemie. Chętnie tez poznałbym Twoją opinię na temat wspomnianego pęku kluczy vs. 1Password (a stali czytelnicy doskonale wiedzą że namiętnie z niego korzystasz).

    Ja osobiście od 1Password nie odejdę i pewnie głównym powodem tego jest komptybilność z przeglądarką Chrome (nie lubię Safari). iPad Air rewelacja!

Możliwość komentowania jest wyłączona.